- Tramp

Idź do spisu treści

Menu główne:

Regaty
Wewnętrzne Regaty o Puchar Klubu "Tramp" 2017 r.
Wyniki końcowe
 
Sternik:
1.  Boratyński W.
2. Słaboń M.
3. Nowak Z.
4. Szeja K.
5. Duraj J. 
6. Szeja Z.
7. Jendryczko J.
8. Gacka R.
Załoga:
Kopiczeński W., Chromik Ł.
Majczak M., Tomanek J., Zieliński M.
Tomala K.
Przydział T.
Duraj M., Zapa M.
Tywonek Z.
Kosałka E.
Kwiecień M.
Punktacja (miejsce = punkty)
2. 1. 2. -. 2. 1. = 6,0 pkt. 
1. 3. 5. -. 1. 3. = 11,4 pkt.
3. 2. 1. -. 3. 2. = 11,7 pkt.
6. 5. 3. -. 5. 5. = 35,7 pkt.
5. 4. 4. -. 5. 5. = 36 pkt.
4. 5. 5. -. 5. 5. = 38 pkt.
6. 5. 5. -. 4. 5. = 38 pkt.
6. 5. 5. -. 5. 4. = 38 pkt.
 
Zasady punktowania:
- przy rozegraniu minimum 5 regat, najgorszy wynik jest odrzucany,
- sternik, który nie wystartował w regatch zajmuje jedno wiecęj niż liczba starujących załóg.



Wyniki regat nr 6 rozegranych  17 września 2017 r.
1. Boratyński W. + Kopiczeński W.
2. Nowak Z. + Tomala K.
3. Słaboń M. + Zieliński M.
4. Gacka R. + Kwiecień M.
2. 1. 4. 2. = 6,0 pkt. (miejsca w wyścigu = liczba punktów po odrzuceniu najgorszego miejsca)
1. 2. 3. 3. = 8,7 pkt.
4. 4. 2. 1. = 11,0 pkt.
3 .3. 1. 4. = 11,4 pkt.


Wyniki regat nr 5 rozegranych  27 sierpnia 2017 r.
1. Słaboń M. + Tomanek J.
2. Boratyński W. + Kopiczeński W.
3. Nowak Z. + Tomala K.
4. Jendryczko J. + Kosałka E.
3. 1. 3. 1. = 5,7 pkt. (po odrzuceniu najgorszego miejsca)
2. 3. 1. 2. = 6,0 pkt.
1. 2. 2. 3. = 6,0 pkt.
4. 4. 4. 4. = 24,4 pkt.


Regaty nr 4 nie odbyły się.


Wyniki regat nr 3 rozegranych  25 czerwca 2017 r.
1. Nowak Z. + Tomala K.
2. Boratyński W. + Chromik Ł.
3. Szeja K. + Przydział T.
4. Duraj J. + Zapa M.
1. 2. 1. 1. = 0,0 pkt. (po odrzuceniu najgorszego miejsca)
2. 1. 4. 3. = 8,7 pkt.
4. 3. 3. 2. = 14.4 pkt.
3. 4. 2. 4. = 16.7 pkt.


Wyniki regat nr 2 rozegranych 11 czerwca 2017 r.
1. Boratyński W. + Kopiczeński W.
2. Nowak Z. + Tomala K.
3. Słaboń M. +Tomanek J.
4. Duraj J. + Duraj M.
2. 1. 1. 1. = 0,0 pkt. (po odrzuceniu najgorszego miejsca)
1. 3. 2. 4. = 8,7 pkt.
3. 2. 3. 2. = 11.7 pkt.
4. 4. 4. 3. = 21.7 pkt.


Wyniki regat nr 1 rozegranych 21 maja 2017 r.
1. Słaboń M. + Majczak M.
2. Boratyński W. + Kopiczeński W.
3. Nowak Z. + Tomala K.
4. Duraj J. + Duraj M.
5. Szeja Z. + Tywonek Z.
1. 3. 3. 1. 1. = 5,7 pkt. (po odrzuceniu najgorszego miejsca)
3. 2. 1. 2. 2. = 9,0 pkt.
2. 1. 2. 3. 3. = 11.7 pkt.
4. 4. 4. 4. 4. = 32.0 pkt.
5. 5. 5. 5. 5. = 40.0 pkt.


Regaty o Puchar Śląska 2017 r.
Data
Nazwa
Gdzie
Organizator
06-07.05
13-14.05
20-21.05
27-28.05
10-11.06
24-25.06
05-06.08
12-13.08
30.09 - 01.10
PUCHAR STAROSTY PSZCZYŃSKIEGO
PUCHAR PREZYDENTA SOSNOWCA
PUCHAR POJEZIERZA DĄBROWSKIEGO
PUCHAR BURMISTRZA PSZCZYNY
MISTRZOSTWA ŚLĄSKA
PUCHAR TURAWY
MEMORIAŁ ADAMA BANASZKA
PUCHAR KW ENIF CZĘSTOCHOWA
PUCHAR PREZYDENTA CHORZOWA
Goczałkowice - Jezioro Goczałkowickie
Przeczyce - Jezioro Przeczyckie
Dąbrowa Górnicza - Pogoria III
Goczałkowice - Jezioro Goczałkowickie
Dziećkowice - Zbiornik Dziećkowice II
Turawa - Jezioro Turawskie
Zarzecze - Jezioro Żywieckie
Poraj - Zalew Porajski
Pławniowice - Jezioro Pławniowice

JK PTTK Pszczyna
KŻ Zagłębie Sosnowiec
KSW Fregata Dąbrowa Górnicza
UKŻ MORiS Pszczyna
JK Opolski
JK Opolski
KŻ Halny Bielsko Biała
KW ENIF Częstochowa
SŻ Szkwał Chorzów

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego