Regaty - Tramp

Przejdź do treści
REGATY 2020 ROK

Niestety z uwagi na ogłoszone ograniczenia związane z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2, żadne regaty nie odbyły się.

REGATY 2019 ROK

Klasyfikacja generalna regat o Puchar Klubu "Tramp".



Zwycięzcą regat klubowych został Mark Słaboń

Wyniki końcowe:
1. Słaboń Marek; 2. Szeja Krzysztof; 3. Jacek Tkocz; 4. Gacka Romuald; 5. Kopiczeński Włodzimierz; 6. Boratyński Wojciech; 7. Orłowski Paweł; 8. Poloczek Małgorzata; 9. Tywonek Zbigniew

Wyniki regat nr 5 które odbyły się 21 września 2019 r.
Sternik + załoga                    - miejsca w bigach, = punkty
1. Tkocz J. + Tkocz K.               - 1, 2, 4, 1, = 10,0 pkt.
2. Słaboń M. + Tomanek J.      - 2, 4, 1, 2, = 14,0 pkt.
3. Szja K. + Tywonek R.           - 3, 3, 2, 3, = 21,1 pkt.
4. Gacka R. + Karaszewski Z. - 4, 1, 3, 4, = 21,7 pkt.

Wyniki regat nr 3 które odbyły się 22 czerwca 2019 r.
Sternik                    - miejsca w bigach, = punkty
1. Słaboń M.           - 1, 2, 1, 2, 3 = 6,0 pkt.
2. Kopiczeński W.  - 3, 1, 3, 3, 4 = 25,1 pkt.
3. Szeja K.               - 4, 5, 4, 1, 1 = 26,0 pkt.
4. Orłowski P.         - 2, 3, 5, 4, 2 = 29,7 pkt.
5. Tywonek Z.        - 5, 4, 2, 5, 5 = 41,0 pkt.

Wyniki regat nr 1 które odbyły się 18 maja 2019 r.
Sternik + załoga                    - miejsca w bigach, = punkty
1. Słaboń M. + Tomanek J.      - 1, 2, 1, 2, = 3,0 pkt. (po odrzuceniu najgorszego wyniku)
2. Gacka R. + Wójcik M.           - 3, 3, 2, 1, = 8,7 pkt.
3. Boratyński W. + Duraj J.      - 2, 1, 4, 3, = 8,7 pkt.
4. Poloczek M. + Orłowski P.  - 4, 4, 3, 4, = 21,7 pkt.

REGATY 2018 ROK

Klasyfikacja generalna

  Sternik + załoga                                             - Punktacja (miejsce = punkty)
1. Nowak Z.  +Majczak M., Kopiczeńska I.      - 2. 1. 1. 2. 7. = 6,0 pkt.
2. Boratyński W. + Kopiczeński W., Fast P.     - 3. 5. 2. 1. 2. = 11,7 pkt.
3. Słaboń M. + Tomanek J.                                - 1. 5. 6. 7. 1. = 21,7 pkt.
4. Gacka R. + Karaszewski Z.                             - 4. 2. 6. 7. 3. = 28,4 pkt.
5. Duraj J.  + Zapa M.                                          - 8. 3. 6. 3. 5. = 33,1 pkt.
6. Tywonek J. + Rakoczy M.                              - 8. 5. 3. 4. 6. = 35,4 pkt.
7. Poloczek M. + Stypa U., Mierzwińska E.      - 8. 4. 5. 6. 4. = 37,7 pkt.
8. Orłowski P. + Mierzwińska E., Poloczek M. - 5. 5. 6. 5. 7. = 41,7 pkt.
9. Mieczkowski G.  +Mieczkowski                    - 8. 5. 4. 7. 7. = 44,0 pkt.
10. Ratka S. + Borg Z.                                         - 6. 5. 6. 7. 7. = 46,4 pkt.
11. Magiera A. + Magiera A.                               - 7. 5. 6. 7. 7. = 47,7 pkt
Zasady punktowania:
- przy rozegraniu minimum 5 regat, najgorszy wynik jest odrzucany,
- sternik, który nie wystartował w regatch zajmuje jedno wiecęj niż liczba starujących załóg.

Wyniki regat nr 5 o "Puchar Komandora" - 22 września 2018 r.
Sternik + załoga miejsca w bigach, = punkty
1. Słaboń M. + Tomanek J. 2, 1, 2, 1, 2, 2, = 9 pkt.
2. Boratyński W. + Kopiczeński W. 1, 3, 3, 2, 3, 3, = 20,1 pkt.
3. Gacka R. + Karaszewski Z. 4, 4, 5, 3, 4, 1 = 29,7 pkt.
4. Poloczek M.  + Mierzwińska E. + Orłowski P. 3, 6, 1, 5, 6, 4, = 35 pkt.
5. Duraj J. + Zapa M. 5, 5, 4, 4, 1, 6, = 36 pkt.
6. Tywonek Z. + Rakoczy M. 6, 2, 6, 6, 5, 5,  = 45,6 pkt.

Wyniki regat nr 4 - 2 września 2018 r.
Sternik + załoga miejsca w bigach, = punkty
1. Boratyński W. + Kopiczeński W. 5, 1, 1, 1, 1, 1, = 0 pkt.
2. Nowak Z. + Majczk M. 1, 2, 2, DNF, 2, 2, = 12 pkt.
3. Duraj J. + Zapa M. 3, 3, 3, 3, 3, DNF = 28,5 pkt.
4. Tywonek Z. + Rakoczy M. 2, 5, 6, 2, 4, 4, = 32 pkt.
5. Orłowski P. + Mierzwińska E. 6, 4, 4, 4, DNF, 3 = 41,4 pkt.
6. Poloczek M. + Stypa U. 4, 6, 5, 5, 5, 5,  = 48 pkt.



Wyniki regat nr 3 - 24 czerwca 2018 r.
Sternik + załoga miejsca w bigach, = punkty
1. Nowak Z. + Majczk M. 1, 1, 2, 1, 1, = 3 pkt.
2. Boratyński W. + Fast P. 2, 2, 1, 2, 2, = 12 pkt.
3. Tywonek Z. + Rakoczy M. 3, 3, 3, 3, 4, = 30,8 pkt.
4. Mieczkowski G. + Mieczkowski A. 4, 5, 4, 4, 3, = 39,7 pkt.
5. Poloczek M. + Mierzwińska E. 5, 4, 5, 5, 5, = 48 pkt



Wyniki regat nr 2 - 10 czerwca 2018 r.
Sternik + załoga miejsca w bigach, = punkty
1. Nowak Z. + Kopiczeńska I. 1, 1, 1, 2, =   3,0 pkt.
2. Gacka R. + Karaszewski Z. 2, 3, 3, 1, = 14,4 pkt.
3. Duraj J. + Zapa M. 3, 2, 2, 3, = 11,7 pkt.
4. Poloczek M. + Stypa U. 4, 4, 4, 4, = 24,0 pkt




Wyniki regat nr 1- 20 maja 2018 r.
Sternik + załoga miejsca w bigach, = punkty
1. Słaboń M. + Tomanek J. 3, 4, 7, 1, 1, 1, 1, = 13,7 pkt. (po odrzuceniu najgorszego wyniku)
2. Nowak Z. + Majczak M. 1, 1, 2, 3, 7, 3, 3, = 20,1 pkt.
3. Boratyński W. + Kopiczeński W. 2, 2, 3, 2, 2, 2, 7, = 20,7 pkt.
4. Gacka r. + Karaszewski Z. 6, 7, 1, 8, 5, 5, 2, = 47,7 pkt.
5. Orłowski P. + Poloczek M. 7, 3, 6, 4, 3, 6, 6, = 54,5 pkt.
6. Ratka S. + Borg Z. 4, 6, 5, 5, 4, 7, 4, = 55,7 pkt.
7. Magiera A. + Magiera A. 5, 5, 4, 6, 6, 4, 5, = 57,7 pkt.
W tych regatach, załaogi poza omegami starowały również na jachcie kabinowym Venus.

REGATY 2017 ROK

Klasyfikacja generalna

    Sternik             - Załoga                                                      - Punktacja (miejsce = punkty)
1. Boratyński W.  - Kopiczeński W., Chromik Ł.                  - 2. 1. 2. 2. 1. = 6,0 pkt.
2. Słaboń M.        - Majczak M., Tomanek J., Zieliński M.   - 1. 3. 5. 1. 3. = 11,4 pkt.
3. Nowak Z.         - Tomala K.                                                 - 3. 2. 1. 3. 2. = 11,7 pkt.
4. Szeja K.            - Przydział T.                                              - 6. 5. 3. 5. 5. = 35,7 pkt.
5. Duraj J.             - Duraj M., Zapa M.                                   - 5. 4. 4. 5. 5. = 36 pkt.
6. Szeja Z.            - Tywonek Z.                                             - 4. 5. 5. 5. 5. = 38 pkt.
7. Jendryczko J.  - Kosałka E.                                                - 6. 5. 5. 4. 5. = 38 pkt.
8. Gacka R. - Kwiecień M.                                                      - 6. 5. 5. 5. 4. = 38 pkt.
Zasady punktowania:
- przy rozegraniu minimum 5 regat, najgorszy wynik jest odrzucany,
- sternik, który nie wystartował w regatch zajmuje jedno wiecęj niż liczba starujących załóg.

Wyniki regat nr 6 rozegranych  17 września 2017 r.
1. Boratyński W. + Kopiczeński W.  - 2. 1. 4. 2. = 6,0 pkt.
2. Nowak Z. + Tomala K.                   - 1. 2. 3. 3. = 8,7 pkt.
3. Słaboń M. + Zieliński M.                - 4. 4. 2. 1. = 11,0 pkt.
4. Gacka R. + Kwiecień M.                 - 3 .3. 1. 4. = 11,4 pkt.
(liczba punktów po odrzuceniu najgorszego miejsca)

Wyniki regat nr 5 rozegranych  27 sierpnia 2017 r.
1. Słaboń M. + Tomanek J.                - 3. 1. 3. 1. = 5,7 pkt.
2. Boratyński W. + Kopiczeński W.  - 2. 3. 1. 2. = 6,0 pkt.
3. Nowak Z. + Tomala K.                   - 1. 2. 2. 3. = 6,0 pkt.
4. Jendryczko J. + Kosałka E.           - 4. 4. 4. 4. = 24,4 pkt.
(liczba punktów po odrzuceniu najgorszego miejsca)

Regaty nr 4 nie odbyły się.

Wyniki regat nr 3 rozegranych  25 czerwca 2017 r.
1. Nowak Z. + Tomala K.           - 1. 2. 1. 1. = 0,0 pkt.
2. Boratyński W. + Chromik Ł. - 2. 1. 4. 3. = 8,7 pkt.
3. Szeja K. + Przydział T.           - 4. 3. 3. 2. = 14.4 pkt.
4. Duraj J. + Zapa M.                  - 3. 4. 2. 4. = 16.7 pkt.
(liczba punktów po odrzuceniu najgorszego miejsca)

Wyniki regat nr 2 rozegranych 11 czerwca 2017 r.
1. Boratyński W. + Kopiczeński W. - 2. 1. 1. 1. = 0,0 pkt.
2. Nowak Z. + Tomala K.                  - 1. 3. 2. 4. = 8,7 pkt.
3. Słaboń M. +Tomanek J.               - 3. 2. 3. 2. = 11.7 pkt.
4. Duraj J. + Duraj M.                         - 4. 4. 4. 3. = 21.7 pkt.
(liczba punktów po odrzuceniu najgorszego miejsca)

Wyniki regat nr 1 rozegranych 21 maja 2017 r.
1. Słaboń M. + Majczak M.                - 1. 3. 3. 1. 1. = 5,7 pkt.
2. Boratyński W. + Kopiczeński W.  - 3. 2. 1. 2. 2. = 9,0 pkt.
3. Nowak Z. + Tomala K.                   - 2. 1. 2. 3. 3. = 11.7 pkt.
4. Duraj J. + Duraj M.                          - 4. 4. 4. 4. 4. = 32.0 pkt.
5. Szeja Z. + Tywonek Z.                    - 5. 5. 5. 5. 5. = 40.0 pkt.
(liczba punktów po odrzuceniu najgorszego miejsca)

REGATY 2016 ROK

Klasyfikacja generalna

I miejsce - Wojciech Boratyński
II miejsce - Zbigniew Nowak
III miejsce - Romuald Gacka

pozostałe miejsca:
IV - Jacek Duraj
V - Janusz Gliński
VI - Witold Wróbel
VII -  Włodzimierz Kopiczeński
VIII - Zbigniew Karaszewski

Regaty nr 5.

W niedzielę 25 września 2016 roku, rozergano czwartez cyklu regat o Puchar Klubu a jednocześnie regaty o puchar Komandora Klubu.
W regatach wzięły udział tylko cztery załogi.
Końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco: (po prawej stronie miejsce w kolejnym wyścigu)
  1. Boratyński Wojciech, Szeja Wojciech, Szeja Krzysztof - 1,1,3,2.
  2. Gacka Romuald, Wróbel Małgorzata                               - 4,3,1,1.
  3. Duraj Jacek, Duraj Marlena                                                - 2,2,4,4.
  4. Karaszewski Zbigniew, Magdalena Kubiak                     - 3,4,2,3.

REGATY 2015 ROK
Klasyfikacja generalna regat o "Puchar Klubu"

W skład zaliczono regaty, które odbyły się:
24 maja - regqaty nr 1 o "Puchar Wiosny"
21 czerwca - regaty nr 2 o "Puchar Klubu"
23 sierpnia - regaty nr 4 o "Puchar Klubu"
4 pażdziernika - regaty nr 4 o "Puchar Komandora"

W klasyfikacji generalnej zwyciężyła załoga:
1. Zbigniew Nowak - sternik, Krystian  Tomala.
Kolejne miejsca zajęły załogi:
2. Romuald Gacka - sternik, Zbigniew Karaszewski.
3. Józef Jendryczko - sternik, Roman Chojnacki.

Regaty nr 4 o "Puchr Komandora"
Regaty odbyły sie 4 października 2015 r. na zakonczenie sezonu żeglarskiego. Na podium stanęły załogi:
1. Zbigniew Nowak - sternik, Krystian Tomala.
2. Romuald Gacka - sternik, Zbigniew Karaszewski.
3. Józef Jendryczko - sternik, Roman Chojnacki.

Regaty nr 3 o "Puchr Klubu"
Regaty odbyły sie 23 sierpnia 2015 r. Na podium stanęły załogi:
1. Zbigniew Nowak - sternik, Krystian Tomala.
2. Romuald Gacka - sternik, Zbigniew Karaszewski.
3. Józef Jendryczko - sternik, Roman Chojnacki.

Regaty nr 1 o "Puchr Wiosny"
W niedzielę 24 maja 2015 roku, przy niezbyt sprzyjajacej aurze wystartowały w naszym Klubie tegoroczne regaty. Było chłodno i pochmurno lecz wszystkim sprzyjał wiatr. Na podium stanęły załogi:
1. Zbigniew Nowak - sternik, Włodzimierz Kopiczeński, Krystian Tomala.
2. Romuald Gacka - sternik, Jolanta Gacka, Małgorzata Wróbel.
3. Jacek Tomanek - sternik, Tadeusz Suchocki, Maria Berek.
Wróć do spisu treści